+38 (066) 509-77-89, +38 (096) 591-49-33
м.Полтава,
вул.Пилипа Орлика(Парижскої коммуны), 29
Послуга Wi-Fi Що таке Пральня
самообслуговування?
Схема
проїзду


ХІМЧИСТКА КОВРІВ І М´ЯКИХ МЕБЛІВ

 

 

 ХІМЧИСТКА КОВРІВ І КОВРОВИХ ПОКРИТТІВ:
Хімчистка  ковра з однієї стороні 
   30 грн./м2     
Хімчистка  ковра з двох сторін
   35 грн./м2  
Обробка із двух сторін та ліквідуванням запаху.  45 грн /м2
 
 ХІМЧИСТКА М´ЯКИХ МЕБЛІВ:
 Кресло    100 грн.
 Диван  (одне посадочне місце 65 см)    100 грн. 
 

Завдяки спеціальній технології та потужним промисловим сушильним апаратам час виконання замовлення мінімальний. Крім того, ми використовуємо професійну сучасну техніку і сертифіковані хімічні засоби, які безпечні для Вашого здоров'я і Ваших дітей. Після хімчистки знищуються пилові кліщі і бактерії, виводиться неприємний запах.

Сам по собі килим, крім декоруючих функцій, виконує роль якісного пилозбірника. І це дуже добре, так як весь пил залишається у килимі, а не у ваших легенях. Але при цьому важливо пам'ятати, що пил із килима потрібно вчасно і, що найголовніше, правильно прибирати. Чистка килима за допомогою побутового пилососа забезпечує тільки поверхневе прибирання. Все було б просто, якби основним забруднювачем килима був тільки пил, але питання чистоти килима йде набагато глибше.

Основними забруднювачами є: потожирові виділення і епітелій людини, продукти харчування, засоби побутової хімії, косметики та гігієни, різного роду випаровування, маленькі пустощі дітей, шерсть тварин, інше. Наша компанія надає послуги хімчистки килимів, після якої Ваші вироби будуть виглядати охайніше. Виїзд до оселі.